KUPUJ BEZPIECZNIE PRZEZ INTERNET. #bezpiecznygrausch

  • SSL Bezpieczne zakupy

  • Gwarancja na części

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Sprawdzona jakość

Producenci
Kontakt

 

Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. 

Autoryzowany i wyłączny dystrybutor w Polsce marek Doosan, Sandvik, Indeco, Mantovanibienne

Siedziba firmy:  ul. Obornicka 1 , 62-002 Złotkowo k. Poznania

NIP: 7811681983

Kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00): +48 61 65 777 91

Kontakt e-mailowy: sklep@maszynybudowlane.pl

Strona internetowa: www.maszynybudowlane.pl

Nasz Cel

Oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale przede wszystkim służmy profesjonalnym wsparciem w doborze części i pomocą w rozwiązywaniu problemów technicznych. Nasze priorytety to pełna dostępność części zamiennych, konkurencyjne warunki sprzedaży oraz indywidualne i profesjonalne podejście do klienta.

Sprawdź nas już dziś!

 

Krzysztof Swornowski - DOOSAN / KOMATSU / INDECO / MBI
Specjalista ds. handlowych
tel. +48 61 65 777 91
tel. kom. 693 027 014

kswornowski@maszynybudowlane.pl

Zadaj pytanie

 

Hubert Skutecki - DOOSAN / HIDROMEK / INDECO / MBI
Specjalista ds. handlowych
tel. +48 61 65 777 82
tel. kom. 693 027 075

hskutecki@maszynybudowlane.pl

Zadaj pytanie

 

Piotr Bestry - DOOSAN / HIDROMEK / INDECO / MBI
Specjalista ds. handlowych
tel.· +48 61 65 777 93
tel. kom. 693 990 390

pbestry@maszynybudowlane.pl

Zadaj pytanie

 

Łukasz Kowalik - KRUSZARKI / PRZESIEWACZE / WIERTNICE / SANDVIK / KEESTRACK / EXTEC / FINTEC / METSO
Specjalista ds. handlowych
tel. +48 61 65 777 84
tel. kom. 601 872 356

lkowalik@maszynybudowlane.pl

Zadaj pytanie

 

Michał Kurek - KRUSZARKI / PRZESIEWACZE / SANDVIK / KEESTRACK / EXTEC / FINTEC / METSO / KLEEMANN
Specjalista ds. handlowych
tel. +48 61 65 777 74
tel. kom. 693 510 285

mkurek@maszynybudowlane.pl

Zadaj pytanie

 

Łukasz Kałużny -  KRUSZARKI / PRZESIEWACZE / SANDVIK / KEESTRACK / EXTEC / FINTEC / MESTO
Specjalista ds. handlowych
tel. +48 61 65 777 83
tel. kom. 607 320 287

lkaluzny@maszynybudowlane.pl

Zadaj pytanie

 

Norbert Maćkowiak - DYREKTOR DZIAŁU OBSŁUGI POSPRZEDAŻNEJ
tel. +48 61 65 777 61
tel.kom. +48 603 581 501

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl